Lakatos Károly
Vadászhit. (A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusa.)
1897 Szeged Engel Lajos102. árverés / 341.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
75933
XIII+(3)+145+(1)p.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.