Lázár Gyula, dr.
1890 Nagy-Becskereken, Pleitz F (4)+VIII+563p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár XXI. kötet.) Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Festett lapszélekkel.
66. árverés / 320.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 9 000 Ft
A török birodalom története. Második javitott kiadás.