Lázár Gyula, dr.
A török birodalom története. Második javitott kiadás.
1890 Nagy-Becskereken Pleitz F75. árverés / 151.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
63744
(4)+VIII+563p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár XXI. kötet.)
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben.