Lázár Kálmán, gr(óf)
A szabad természetből. Képek és vázlatok.
1873 Pest Szent István-Társulat95. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 20 000 FtAzonosító
73529
VI+(2)+254+(2)p. (Házi könyvtár. XII.)
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.