Lehel Ferenc
Gulácsy Lajos dekadens festő
1922 (Bp.) Amicus80. árverés / 196.
70108
1t.+72p.+15t.+1 mell. (hasonmás) Szövegközti rajzokkal. Számozott (80./600) példány.
Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.