Lehel Ferenc
1922 (Bp.), Amicus 1t.+72p.+15t.+1 mell. (hasonmás) Szövegközti rajzokkal. Számozott (80./600) példány. Enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben.
80. árverés / 196.
Gulácsy Lajos dekadens festő