Leisen, Herbert van
1941 Geneve, Kundig 142+(1)p.+6t. Kopott, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borítók bekötve.
76. árverés / 112.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
Terres Hongroises de Transylvanie
Hozzákötve: Le probleme Transylvain Geneve, 1943. Kundig. 182+(1)p.+1 kihajt. térk. (Les grandes questions de l'heure.)