Lenau, (Nikolaus) Miklós
Szerelmes versek. Ford.: Barát Ármin.
1918 (Békéscsaba) Tevan66. árverés / 322.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 2 400 FtAzonosító
63599
128+(5)p. A fordító által dedikált példány.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az elülső kötéstáblán apró foltokkal.