Lengyel Géza
Véletlenek. Novellák.
1910 Bp. Nyugat146. árverés / 373.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
97700
Slightly worn, contemporary half leather. Spine richly gilt. Original cover bound inside.
153+(2)+IVp. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli félbőr-kötésben. Az eredeti borító bekötve.