Lévai József
--- ujabb költeményei
1856 Pest Beimel és Kozma66. árverés / 325.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
67217
(6)+294p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szüry: 2793.