A lévai lakatos és asztalos céh német nyelvű, nyomtatott mesterlevele.
114. árverés / 42.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
78981
Tagéli József részére kiállítva. Díszes, rézmetszetű keretben. Felül középen koronás címerrel, alul enyhén sérült piros viaszpecséttel. Kelt: Léva, 1819. XI. 28.