Ligeti Ernő
A kék barlang. Regény. I-II. kötet.
1927 Cluj-Kolozsvár ESzC122. árverés / 103.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
81325
211+(2)p.+4t.; 250+(1)+VI+(3)p.+3t. Számozott (61./?), előfizetők részére készült példány.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben.