Ligeti Ernő
1927 Cluj-Kolozsvár, ESzC 211+(2)p.+4t.; 250+(1)+VI+(3)p.+3t. Számozott (221./?), előfizetők részére készült példány. Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. A második kötet gerincén kis sérülésekkel.
128. árverés / 114.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 5 500 Ft
A kék barlang. Regény. I-II. kötet.