Ligeti Ernő
A kék barlang. Regény. I-II. kötet.
1927 Cluj-Kolozsvár ESzC128. árverés / 114.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 500 FtAzonosító
82918
211+(2)p.+4t.; 250+(1)+VI+(3)p.+3t. Számozott (221./?), előfizetők részére készült példány.
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. A második kötet gerincén kis sérülésekkel.