Lippich Elek, koronghi
--- költeményei 1880-1902
1903 (Bp.) Pallas80. árverés / 197.
70167
A magyar szecessziós könyvillusztráció egyik legszebb darabja.
307+(1)p. Nagy Sándor és Kriesch Aladár részben színes rajzaival és könyvdíszeivel.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. Nagyon szép példány.