Lippich Elek, koronghi
--- költeményei 1880-1902
1903 (Bp.) Pallas91. árverés / 175.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 55 000 FtAzonosító
73270
A magyar szecessziós könyvillusztráció egyik legszebb darabja.
307+(1)p. Nagy Sándor és Kriesch Aladár részben színes rajzaival és könyvdíszeivel.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. Nagyon szép példány.