Listi László, köpcsényi és jánoshá
--- költői munkái. Ürményi József által.
1853 Pest Emich64. árverés / 366.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft Leütési ár: 2 400 FtAzonosító
62625
(4)p.+312+VIII hasáb. (Újabb nemzeti könyvtár. Második folyam.)
Sérült gerincű, későbbi bőrkötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Szüry: 2810.