Listi László, köpcsényi és jánoshá
1853 Pest, Emich (4)p.+312+VIII hasáb. (Újabb nemzeti könyvtár. Második folyam.) Sérült gerincű, későbbi bőrkötésben, felül aranyozott lapszélekkel. Szüry: 2810.
64. árverés / 366.
Kikiáltási ár: 2 400 Ft
Leütési ár: 2 400 Ft
--- költői munkái. Ürményi József által.