Lonkay Antal
1879 Bp., Hunyadi Mátyás Intézet (2)+613+XIIIp. Kopottas, aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.
118. árverés / 421.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 5 500 Ft
Az én első római utam és vaticani zarándoklatom 1877-ben