Lord Albert
Budapest a huszadik században. Városrendezési tanulmányok.
1900 Bp Grill Károly.81. árverés / 50.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
70706
113p.
Korabeli félvászon-kötésben.