Lovas Elemér
Árpádházi B. Margit és kora
1913 Kolozsvár Szent Bonaventura ny66. árverés / 329.
Kikiáltási ár: 600 Ft Leütési ár: 600 FtAzonosító
63710
181+(2)p. (Kolozsvári értekezések a magyar művelődéstört. köréből. 4. sz.)
Sérült, kiadói papírborítóban.