Lőwinger Sámuel, dr.
Germánia "prófétája". A nácizmus száz esztendeje.
1947 Bp (Neuwald I. Utódai).66. árverés / 330.
Kikiáltási ár: 1 200 Ft Leütési ár: 2 600 FtAzonosító
63602
(4)+235p. Dedikált példány.
Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben.