Ludas Matyi. A magyar nép mulattató képes ujsága. III-IV. évfolyam.
Pest (Mészáros K.)72. árverés / 17.
66457
Ritka politikai élclap. Összesen 7 évfolyama jelent meg.
416p.; 408+(16)p. Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált.
Kopott, korabeli félvászon-kötésben. A IV. évfolyam erősen körülvágva. Lakatos: 1426.