Lukachich Géza, báró somorjai
Magyarország megcsonkításának okai
Bp. NyUKOSz64. árverés / 368.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft Leütési ár: 3 400 FtAzonosító
62628
161+(2)p.
Enyhén sérült gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben.