Lukinich Imre, dr.
A bethleni gróf Bethlen család története
Bp. Athenaeum73. árverés / 50.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
66829
(8)+591p.+12t. (3 színes)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, a gerinc alsó részén kis szakadással.