Lukinich Imre, dr.
Erdély területi változásai a török hódítás korában 1541-1711.
1918 Bp. MTA140. árverés / 92.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
95464
Contemporary half cloth, spine gilt.
V+(3)+646+(1)p.+5 kihajt. térk.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.