Madách Imre
1861 Pest, Emich G (2)+218p. (az errata-szelvény a kötet végébe kötve) Első kiadás. Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 2872.
82. árverés / 111.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Leütési ár: 60 000 Ft
Az ember tragédiája. Drámai költemény.