Madarász József
Emlékirataim 1831-1881.
1883 Bp. Franklin124. árverés / 122.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
81724
528p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.