Madarász József
1883 Bp., Franklin 528p. Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.
158. árverés / 156.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Emlékirataim 1831-1881.
angol szoveg
Slightly worn, contemporary half cloth.