Madarász József
Emlékirataim 1831-1881.
1883 Bp. Franklin158. árverés / 156.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
101872
Slightly worn, contemporary half cloth.
528p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.