Maderspach Viktor
Bp., Dr. Vajna és Bokor 230+(2)p.+8t. Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval. Poss.: Dr. Czvalinga István könyvjegyével.
93. árverés / 294.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
Havasi vadászataim