Maderspach Viktor
Havasi vadászataim
Bp. Dr. Vajna és Bokor93. árverés / 294.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
73522
230+(2)p.+8t.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval. Poss.: Dr. Czvalinga István könyvjegyével.