A mű címe A Magas Tátra -- Die Hohe Tátra H.n., ny.n 20t. (fényképek) Zsinórral átfűzött, kopott aranyozású, kiadói papírborítóban. Az első borítóba ablakot vágtak. Haránt alakú. 128. árverés / 257. Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 18 000 Ft Kedvencekhez ad