A Magyar Állam közigazgatási térképe... Mérték: 1 : 360.000.
1900 (Bp.), m. kir. államnyomda 1 áttekintő lap+12 színes térképszelvény. Vászonra vonva. Aranyozott, kiadói vászondobozban.
angol szoveg
Gilt, original clothbox.
Első nap, 148. árverés / 458.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Leütési ár: 150 000 Ft