A Magyar Bohémvilág. Budapesti Ujságirók Almanachja 1908-ra.
1908 Bp. Budapesti Ujságirók Egyesülete73. árverés / 228.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
66876
483+(83)p. Gazdagon illusztrált.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben (Gottermayer). Szép példány.