Magyar Elek
Az Urlovasok Szövetkezetének évkönyve 1914. Egybeállitotta ---.
1915 Bp. Pallas ny154. árverés / 255.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
100869
Gilt, original cloth.
(14)+285+(3)p.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.