Magyar gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Második kiadás. Editio secunda.
1888 Bp. Athenaeum134. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 8 500 FtAzonosító
93095
Contemporary half cloth. Spine gilt.
XLV+716p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.