Magyar királyok és hősök arczképcsarnoka. 1-94. szám.
Bp., ny.n (350)p.+49t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas képpel. Összesen 231 szám jelent meg a Hasznos Mulattató című folyóirat mellékleteként. 1886-ban önállóan is kiadták Történelmi Arczképcsarnok címmel. Kopott, aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Viseltes példány. Lakatos: 730.
64. árverés / 378.
Kikiáltási ár: 1 000 Ft
Leütési ár: 1 900 Ft