Magyar nemzetségi zsebkönyv. I-II. rész.
Bp. (Franklin-Társ. ny.)91. árverés / 178.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 17 000 FtAzonosító
73299
A mindkét rész címlapján szereplő "Első kötet" felirat ellenére teljes mű.
XIV+(2)+558p.; VIII+664p.+11 színes t.
Enyhén kopott, aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.