Magyar református templomok. Főszerk.: Dr. Kováts J. István.I-II. kötet.
1942 Bp. Athenaeum64. árverés / 380.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 4 400 FtAzonosító
62329
(8)+358p.+1t. (színes); (6)+359-734p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. A kiadó Tildy Zoltánnak szóló, 1945 húsvétján kelt dedikációjával.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.