Magyar régiségek. Szerkezte: Kiss Bálint.
1839 Pesten Landerer L91. árverés / 179.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 30 000 FtAzonosító
73089
A magyar őstörténettel foglalkozó munka. Az "A' régi Madjarok' Ázsiai hazáinak Föld-Karacza" címet viselő, kőnyomatos térkép Trentsensky és Társa pesti műhelyében készült.
1t. (lith.)+(4)+XXIV+294+(1)p.+1t. (lith.)+1 kihajt. térk.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.