Magyar sísport (1934). Szerkesztette: Hensch Aladár.
1934 Bp. (Stádium ny.)134. árverés / 284.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
93315
Contemporary half cloth. Spine gilt.
346+XIII+(1)p.+8t.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.