A magyar Sz. Korona országai.: Magyarország és Horvát-Tótország térképe.
1890 Bp. (Bécs) Eggenberger (Kőke Frigyes ny.)146. árverés / 506.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 15 000 FtAzonosító
97564
Színes térkép, vászonra vonva, hajtogatva. Mérete: 490 x 710 mm.
Original cloth.
Kiadói vászonkötésben.