Magyar városok
Bp Vármegyei Szociográfiák Kiadóhiv.65. árverés / 321.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
62820
452+(1)p.+672h.+1t. (színes, kétoldalas) (Városi és vármegyei szociográfiák. XIV.)
Sérült gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben.