Bp, Vármegyei Szociográfiák Kiadóhiv. 452+(1)p.+672h.+1t. (színes, kétoldalas) (Városi és vármegyei szociográfiák. XIV.) Sérült gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben.
65. árverés / 321.
Kikiáltási ár: 1 600 Ft
Leütési ár: 7 500 Ft