A magyar vendéglátóipar története. Szerk.: Ballai Károly. I. kötet [unicus].
1943 Bp. Kultura és Propaganda64. árverés / 383.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 200 FtAzonosító
68189
VII+424p.+11t.
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben.