Magyarország a Párisi Világkiállitáson. 1900.
1901 Bp. Hornyánszky75. árverés / 546.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
67770
1t.+VII+201+(2)p.+2t. Gazdagon illusztrált.
Kopott gerincű, kiadói vászonkötésben.