106. árverés / 292.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 16 000 FtAzonosító
77024
A Homolka József térképész által készített, színes lapot Eggenberger adta ki a XX. század elején. Vászonra vonva, hajtogatva. Mérete: 580 x 820 mm. Szalaggal megköthető, korabeli vászontokban.