A mű címe A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy alkotmánya 1910 Bp., Márkus Samu ny 116+(2)p. Kopott, kiadói vászonkötésben. angol szoveg Worn, original cloth. Első nap, 148. árverés / 423. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 Ft Kedvencekhez ad