A magyarság és a szlávok. Szerkesztette Szekfű Gyula.
1942 Bp. Pázmány P. Tudományegy64. árverés / 386.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
68192
278p.+2t.+4 térk.
Aranyozott gerincű, modern félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva.