Makó és Csanád-Torontál vármegyei községek. Szerk.: Dr. Barna János.
1929 Bp Magyar Városok Monografiája Kiadóhiv.65. árverés / 327.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
62855
407p. (Magyar városok monografiája. VI.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel.