Márai Sándor
Kaland. Színmű három felvonásban. Írta: ---. Hincz Gyula rajzaival.
Bp. Singer és Wolfner78. árverés / 195.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 000 FtAzonosító
69597
122+(1)p. Számozott (65./100), aláírt példány.
Aranyozott, kiadói bőrkötésben. A gerinc felső részén apró sérüléssel.