Szerző Márai Sándor Naptárcsere 1935 (Bp.) Hungária 73. árverés / 240. Azonosító 62445 25p+(3)p. Szegedi Szűts István egészoldalas rajzaival. Első kiadás. (Hungária könyvek. 2.) Kiadói, sérült félvászon-kötésben (Kner Erzsébet), szakadt védőborítóval.