Márai Sándor
A szegények iskolája
(Bp. Pantheon122. árverés / 315.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 4 200 FtAzonosító
81524
255+(1)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.