Márai Sándor
Válás Budán. Regény.
(Bp. Révai147. árverés / 97.
Kikiáltási ár: 80 000 Ft Leütési ár: 80 000 FtAzonosító
97320
Limited edition, signed and numbered. Original gilt leather.
(4)+229+(1)p. Számozott (V./50), aláírt, merített papírra nyomtatott példány. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói bőrkötésben. A gerinc felső és alsó pereménél apró kopásfolttal.