Márai Sándor
Válás Budán. Regény.
(Bp. Révai79. árverés / 100.
Kikiáltási ár: 16 000 Ft Leütési ár: 38 000 FtAzonosító
70020
(4)+229+(1)p. Számozott (V./50), aláírt, merített papírra nyomtatott példány. Első kiadás.
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói bőrkötésben. A gerinc felső és alsó pereménél apró kopásfolttal. Signed and numbered copy of a limited edition. In original gilt leather binding.